Ny Ukens Feature-konkurranse

Etter en uke med snøstorm er det klart for en nye runde med Folgefonna, Fri Flyt og Playboards instagramkonkurranse Ukas Feature. Denne gangen er det railen som skal brukes.

Sist oppdatert: 8. juni 2015 kl 09.00
Det er på denne railen du kan vinne fete premier! Foto: Folgefonna
Det er på denne railen du kan vinne fete premier! Foto: Folgefonna
Lesetid: 2 minutter

Folgefonna ble nødt til å stenge i forrige uke på grunn av det kraftige snøværet, og det var derfor naturligvis ingen Ukens Feature-konkurranse. Ettersom været ikke har bedret seg enormt, blir det derfor downrailen som skal få kjørt seg denne uka.

- Forhåpentligvis kan vi ha mer kreative konkurranser neste uke, sier parksjef på Fonna, Emil Fossheim.

For to uker siden var det @kimarnesen som stakk av med seieren, med bs rodeo over channelgappet.

Slik deltar du

Konkurransen er enkelt og greit: parksjef på Fonna, Emil Fossheim, bygger en ny feature i parken hver søndag. Deretter har du hele uka på å ta det beste instagrambildet (eller filmen) på akkurat dette elementet. Søndagen etter kårer vi en vinner. Vinneren postes på fonnasnowpark.com, friflyt.no, Playboard.no -og Instagram selvsagt. Konkurransen starter denne uka! 

– Det vil også være noen spesielle retningslinjer for hver uke. På søndagene kårer vi en vinner som får premier fra ffshop.no, fonnastæsj og en vaffel-date med meg, Ivan Dragan eller Alv Espeland, forteller Fossheim.

Hovedreglene denne uka er:

  • Tag @playboardmagazine @friflytmag & @fonnasnowpark på Instagram

  • Bruk hashtaggen #Downdayrail

  • Ta enten et bilde eller en film av ditt kuleste tricks på railen.

  • Ekstrapoeng for å gjøre tricks begge veier, og for å være naken.

Lykke til!

Publisert 8. juni 2015 kl 09.00
Sist oppdatert 8. juni 2015 kl 09.00
 

Relaterte artikler

 

Fri Flyt utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Tore Meirik | Christian Nerdrum | Henning Reinton (magasinansvarlig)

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen