Det er ikke bare norgeseliten innenfor ekstrem skikjøring blir samlet til uoffisielt Norgesmesterskap 21. – 23. april, for i tillegg kommer det deltagere fra Frankrike, Canada og Sverige. Det store spørsmålet er selvfølgelig hvem som blir konge og dronning av Røldal, og her er program og deltakerliste.

Program:

Annonse

Onsdag 20 april:

Oppmøte for prekvalifisering deltakere på Hordatun Hotel senest kl 2100

Utdeling av startnummer og registrering fra kl 1800

Infomøte kl 2100.

Torsdag 21 april:

Heisen åpner 0800 for besiktigelse

Kvalifisering for alle deltakere ca kl 1000 - 1600

Resultatene blir offentliggjort ca kl 1800

Fredag 22 april:

Heisen åpner 0800 for besiktigelse

Kvalifisering for alle deltakere ca kl 1000 - 1600

Finalistene blir offentliggjort ca kl 1800

Informasjonsmøte for finalistene på Hordatun Hotell kl 2000

Film fra dagens kvalifisering kl 2100

Lørdag 23 april:

Finale start ca kl 1100 - 1600

Afterski på Hordatun Hotell fra kl 1600

Premieutdeling og fest på Grendahuset i Røldal ”sentrum” kl 2000

Stort hus på nedsiden av Shellstasjonen.

Major Parkinsson spiller ca kl 23:00

Hele kvelden vil det være DJ som spiller og scratcher på dvd plater og viser film og bilder fra dagen via projektor og på tv skjermer rundt i lokalet. (Hvis alt går etter planen!)

Søndag 24 april: (Værdag)

Skikjøring i Røldal Skisenter for de som ønsker det.

Oppdatert deltakerliste:

Prekvalik torsdag 21. april:

Alf Petter Syvertsen

Anders Braarud Hanssen

Anders Jonsrud

Anders Rønningsland

Andreas Loven

Arild Grønning,

Arne Furumo

Arne Peder Blix

Bjørn Harry Enoksen

Baard Ek Brynilsen

Charlotte Hagen

Christian Wahl Jenssen

Eirik Lied

Eirik Øvreeide

Espen Arnesen

Hans Digranes

Helge Myrvang

Helge S Tvedt

Johan Svensson

Jonas Hjelme

Jørgen Valde

Kjetil Søvik,

Knut Festervold

Knut Myking

Lars Brataker

Lars Drangevåg

Magnus Rygner

Magnus Skille

Malin Wassdahl

Marius Rostad Skymoen

Markus Jørgensen

Morten Rosanoff

Olav Juvet

Olav Norvald Kopperstad

Ole Reidar Nyrnes

Ove Nestvold

Robert Irgens Kvalheim

Sara Kalantari

Simen Eldevik

Sondre Øvregård

Steinar Willassen

Stig H Pettersen

Tina Mithun.

Tomas Johannesen

Tor Olav Naalsund

Torbjørn Bjarmann Larsen

Tore Meirik

Trond Carsten Øye

Trude Østdal

Truls Brenna Johannessen

Ørnulf Nordbø

Øystein Bakke

Øyvind Eek

Alpint herrer:

Alf Jørgen Peterson

Anders Jonsrud

Andreas Henriksen,

Arnt Olav Aalgaard

Bjarte Lunde

Bjørn Arnegard Kvissel

Bjørn Thomas Romsøe

Cato Lægreid

Christen Bryn

Christian Björk

Christian Hadler

Didrik Falch Pedersen

Erik Lundström

Espen Sollien

Fredrik Luytkis

Gaute Wangen

Geir Bottolfs

Henrik Nordström

Johan Jonsson

Kalle Eriksson

Karsten Gefle

Karsten Kjoss

Kristijan Thorstensen

Lars gjengedal

Magnus Loo

Martin Bremnæs

Mikkel Solbjørg

Ole Christian Stake

Per Mundhjeld

Petter Bolstad

Petter Brinchmann

Roar Erlandsen

Ronny Dahl

Snorre Sverresson Jensen

Sondre Bjørkheim

Svein Olav Aalgaard

Terje Nordgård Larsen

Tobias Palmborg

Torgrim Vole

Øystein Digranes Dagestad

Øyvind Skumlien

Øyvind Wallin Eek

Åsmund Thorsen

Telemark herrer:

Antte Lauhamaa

Asbjørn Eggebøness

Borgar Eliassen

Bård Øymar

Erik Lundby

Espen Berg-Johnsen

Halvor Drøpping

Halvor Tuv

Henrik Haaland

Jens Vegard Holberg

Kjetil Isaksen

Kristian Møkleby

Lars Brattaker

Lars Tore Lesteberg

Magnus Hunemo

Magnus Tveito

Mikko Andree Aijala

Nils Petter Rabbe

Olav Langvik

Per Arne Vole

Petter Dokka Haug

Petter Johannesen

Steinar Lerberg

Tore Weldingh

Torkel Karoliussen

Snowboard herrer.

Anders Ekkje Slettebø

Ahmady Sangare

Anders Rytter

Andreas Klarstrøm

Christoffer Hovden

Daniel Furberg

David Magnusson

Jan Fredrik Westgaard

Johan Svensson

Kim Robin Wintermark

Kristian Kristiansen

Phillip Bataille

Robin Olsson

Thomas Wathne

Kvinner:

Bente Marstrand

Carina fossaaen

Christin Wiig

Elise Koren

Gerd Inger Legård

Grete Flemmen

Gunhild Sverresdotter Jensen

Gunnvår Wæhle

Ida Maehlum

Jana Lindquist

Johanna Erikson

Lene Håskjold

Marianne Harlem

Marthe Lise Karlsen

Martine Gleditsch

Sigrid Rykhus

Stine Fet

Susanne Michaelsen

Tiril Nystuen