Novemberpudder i Storlidalen

Det ble ikke akkurat blåmandag på Torbjørn Melby denne uka.

Sist oppdatert: 17. november 2017 kl 09.41
 KRATTKJØRING: Kanskje ikke det du trakter etter i april, men i midten av november er det helt ok med litt kratt sammen med puddersnøen. Foto: Torbjørn Melby
KRATTKJØRING: Kanskje ikke det du trakter etter i april, men i midten av november er det helt ok med litt kratt sammen med puddersnøen. Foto: Torbjørn Melby
Lesetid: 1 minutter

Han tok turen til Storlidalen like ved Oppdal i Sør-Trøndelag, har snøen har lavet ned den siste uka. Da ble det skulk og ski.

– Etter snøfall hele helga var det en skam å bruke mandagen på jobb, så da ble det å stikke innover til Storlidalen og se om værvarslet stemte. Det var flere som hadde tenkt tanken og ble belønnet med overraskende god novemberpudder og fin skog- og krattkjøring, sier Torbjørn.

Se bildene hans i galleriet under!

Publisert 17. november 2017 kl 09.41
Sist oppdatert 17. november 2017 kl 09.41
 

Relaterte artikler

 

Fri Flyt utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Tore Meirik | Christian Nerdrum | Henning Reinton (magasinansvarlig)

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen