Helgepudder på Sunnmøre

HELGEBILDET: Pudderfest i Sauda, på Sunnmøre og Høgevarde – og påskesol i Storlidalen. Men hvilket bilde er best?

Sist oppdatert: 12. februar 2018 kl 12.25
PUDDERALARM: Mats Are Nyland er mannen på dette bildet -,og han avslører ikke særlig nøyaktig hvor det er, ut over at det er på Sunnmøre. Foto: Martin Kristoffersen
PUDDERALARM: Mats Are Nyland er mannen på dette bildet -,og han avslører ikke særlig nøyaktig hvor det er, ut over at det er på Sunnmøre. Foto: Martin Kristoffersen
Lesetid: 1 minutter

Ukens fire bilder er av den nedsnødde og solfylte typen. Fra både Sauda, Høgevarde og Sunnmøre meldes det om råflotte pudderforhold helgen som var – og i Trøndelag skinte sola. Se bildene i galleriet under, og stem på din favoritt under infoen fra fotografene:

Per Inge Fjellheim:

– Pudder i Sauda.

Sveinar Aasgard:

– På vei ned fra Storbekkhøa i Storlidalen. Påskesol denne dagen!

Mats Are Nyland:

– Fotograf: Martin Kristoffersen, sted: Sunnmøre. 

Hans Kristian Gulsvik:

– Anders Haglund på brett, han kjører fantastisk heisbasert offpiste i Høgevarde Fjellpark.

Publisert 12. februar 2018 kl 12.25
Sist oppdatert 12. februar 2018 kl 12.25
 

Relaterte artikler

 

Fri Flyt utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Tore Meirik | Christian Nerdrum | Henning Reinton (magasinansvarlig)

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen

Helgepudder på Sunnmøre | FRIFLYT.NO