/ Nyheter

Field Productions mot amerikansk storkontrakt

Filip Christensen og Field Productions sluttforhandler i disse dager om en distribusjonsavtale med giganten Studio 411 for USA og Japan. I så fall blir Field i selskap med bl.a. Matchstick, PoorBoyz og Tanner Hall.

Sist oppdatert: 27. november 2007 kl 09.59
Mye avtalegeeking og biljakt på nettet for Filip Christensen om dagen.
Mye avtalegeeking og biljakt på nettet for Filip Christensen om dagen.
Lesetid: 1 minutter

– Vi er vel enige om betingelsene, så nå venter jeg bare på kontrakten. Jeg vil helst ha det skriftlig før jeg tør å slippe jubelen løs, forteller Filip Christensen. 19-åringen er i ferd med å ta Field Productions inn i det virkelig store selskap, og en distribusjonsavtale med Studio 411 for USA og Japan henger virkelig høyt. Nåløyet er trangt, og kampen om de fåtalls titlene som Studio 411 velger å satse på er knallhard. Field vil komme i selskap med tungvektere som Matchstick Productions, PoorBoyz Productions og Tanner Hall.

– Det er klart at dette vil åpne nye dører for oss, i form av at vi får en tung distribusjon i USA der vi allerede har bra etterspørsel. Med en slik avtale vil våre sponsorer også få et helt annet nedslagsfelt, noe som igjen kan bety bedre budsjetter.

Publisert 27. november 2007 kl 09.58
Sist oppdatert 27. november 2007 kl 09.59
 

Relaterte artikler

 

Fri Flyt utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Tore Meirik | Christian Nerdrum | Henning Reinton (magasinansvarlig)

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen