Junior-VM utsatt

OPPDATERT: Fire norske kjørere stiller til start i lørdagens Junior-VM i frikjøring i Andorra!

Sist oppdatert: 28. januar 2016 kl 09.43
GRANDVALIRA: Snøen er hard og konkurransestarten utsatt, men Junior-VM i frikjøring skal gå av stabelen i dag. Foto: Pelle Gangeskar
GRANDVALIRA: Snøen er hard og konkurransestarten utsatt, men Junior-VM i frikjøring skal gå av stabelen i dag. Foto: Pelle Gangeskar
Lesetid: 1 minutter

OPPDATERT KL 13.15: Junior VM ble utsatt til lørdag på grunn av knallhard snø og for tykt skydekke til at sola fikk myknet snøen skikkelig.

Konkurransen er utsatt på grunn av knallhardt føre, men planen er å gjennomføre etter planen. Disse norske kjørerne skal i aksjon i dag -alle i skiklassen:

Vetle Gangeskar har blogget daglig fra Andorra, les hans artige innlegg her!

Se konkurransen direkte:

Publisert 28. januar 2016 kl 09.43
Sist oppdatert 28. januar 2016 kl 09.43
 

Relaterte artikler

 

Fri Flyt utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Tore Meirik | Christian Nerdrum | Henning Reinton (magasinansvarlig)

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen