UtstyrAwesome fra Horgmo og Wiig
Merke: AWSM
Du får både belter, lommebøker, luer og hettegensere påklistret AWSM, men tenker du julegaver blir du dessverre skuffa for merket finner du først i butikkene i USA 1. mars 2012.
– Andreas og jeg ville lage et merke med produkter av god kvalitet, som føles og ser bra ut, men som også viste hvor mye gøy vi har det når vi kjører brett. Ytelse sitter i hodet. Når du ser bra ut og føler deg bra, har du mye større selvtillitt når du konkurrerer, filmer eller bare kjører med venner, sier Horgmo til business.transworld.net.
– “AWSM handler om vennskap og det å ha det gøy. Torstein og jeg hadde lyst til å bruke vår erfaring for å utvikle produkter som føltes komfortable og fikk deg til å se bra ut, uten å miste fokus på kvalitet og ytelse, legger Wiig til.
Bli med AWSM team riders Ryan Decenzo, Scott Decenzo, Torstein Horgmo, Andreas Wiig, Mark McMorris and Craig McMorris i nedtellingen til lanseringen i vår.
Fakta om AWSM:
AWSM tar sikte på å lage produkter som yter og ser like bra ut som du gjør. Det som startet som et lett gjenkjennelig klistremerke, har nå vokst til en hel kolleksjon av tilbehør med både god ytelse og rå stil, for å virkelig leve opp til navnet. AWSM ble grunnlagt for aktive folk som strever etter å finne produkter som møter de daglige kravene for en AWSM livsstil
Diskusjon av: Awesome fra Horgmo og Wiig
Diskusjon av: Awesome fra Horgmo og Wiig
selger dere klistermerker eller sickers?
Siste artikler
-
Mobildekning i boks!
Dagens gladnyhet fra Stryn sommerskisenter: Mobildekning på Tystigen er fiksa!(16.05.2012 22:58)
-
Fonna snør ned!
Folgefonna sommerskisenter åpnet 4. mai, men etter å ha vært stengt siden sist helg, har skisenteret nesten snødd ned!(16.05.2012 22:36)
-
Onsdagskonkurranse: Vinn en skatesekk fra Dakine!
Svar på tre enkle spørsmål og stikk av med den med snasne og praktiske Dakine Burnside 28L Blocks.(16.05.2012 10:57)
3 fra bruktmarked
-
Selges: Scarpa TX Pro 28,5
Scarpa TX Pro NTN str. 28,5 selges. Brukt 7 dager i St.Anton i vinter. Selges pga. for små, skull...(16.05.2012 21:55)
-
Selges: Norrøna lofoten Gore-Tex Pro Pant selges
I januar kjøpte jeg meg ny utebukse i Norrøna, lofoten Gore-Tex Pro Pant bukse, farge: orange/lil...(16.05.2012 16:43)
-
Selges: lofoten Gore-Tex Pro Pant selges!
I januar kjøpte jeg meg lofoten Gore-Tex Pro Pant bukse, farge: orange/lilla. Har brukt buksa èn...(16.05.2012 16:35)
Siste artikler fra Snowboard
-
(16.04.2012 13:58)
Nakenfilmen -
(06.03.2012 14:56)
Topp turing i Romsdalen -
(03.03.2012 19:09)
Haugo vant!





